Reklama
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Terminarz 4 Liga

  1. #1
    Administrator GRACZ PES
    Points: 64,658, Level: 100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.9%
    Achievements:
    VeteranTagger First ClassOverdriveRecommendation First Class50000 Experience Points

    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Posty
    3,580
    Punkty
    64,658
    Poziom
    100

    Terminarz 4 Liga

    Termin do 3 Marca

    CZERWONY - WO
    ZIELONY - MECZ ROZEGRANY
    BIAŁY - MECZ ANULOWANY

    1. Runda
    Anderlecht [Pawel_OST88] - Benevento [PAPRYKA08]
    Brest [Rob38Baggio] - CD Leganes [Michail_Tal]
    Dijon [Szneri] - Dinamo Zagreb [szymonplok]
    FC Kopenhaga [Blondyn] - FC Metz [Szamanek]
    FC Midtjylland [jezuu87] - FC Utrecht [SZARODZIEJ]
    Norwich City [Matutero] - Nottingham Forest [MPBukmacher2]
    PAOK Saloniki [Sztymelo] - RC Lens [nomyzs182]
    Rubin Kazan [ro_mario82] - Spal [Koszal]
    Standard Liege [swender1985] - Trabzonspor [uluru1992]
    West Bromwich Albion [Oczko866] - Young Boys [Hans86AG]


    2. Runda
    CD Leganes [Michail_Tal] - Anderlecht [Pawel_OST88]
    Benevento [PAPRYKA08] - West Bromwich Albion [Oczko866]
    Dinamo Zagreb [szymonplok] - Brest [Rob38Baggio]
    FC Metz [Szamanek] - Dijon [Szneri]
    FC Utrecht [SZARODZIEJ] - FC Kopenhaga [Blondyn]
    Nottingham Forest [MPBukmacher2] - FC Midtjylland [jezuu87]
    RC Lens [nomyzs182] - Norwich City [Matutero]
    Spal [Koszal] - PAOK Saloniki [Sztymelo]
    Trabzonspor [uluru1992] - Rubin Kazan [ro_mario82]
    Young Boys [Hans86AG] - Standard Liege [swender1985]


    3. Runda
    Anderlecht [Pawel_OST88] - Dinamo Zagreb [szymonplok]
    Benevento [PAPRYKA08] - CD Leganes [Michail_Tal]
    Brest [Rob38Baggio] - FC Metz [Szamanek]
    Dijon [Szneri] - FC Utrecht [SZARODZIEJ]
    FC Kopenhaga [Blondyn] - Nottingham Forest [MPBukmacher2]
    FC Midtjylland [jezuu87] - RC Lens [nomyzs182]
    Norwich City [Matutero] - Spal [Koszal]
    PAOK Saloniki [Sztymelo] - Trabzonspor [uluru1992]
    Rubin Kazan [ro_mario82] - Young Boys [Hans86AG]
    West Bromwich Albion [Oczko866] - Standard Liege [swender1985]


    4. Runda
    FC Metz [Szamanek] - Anderlecht [Pawel_OST88]
    Dinamo Zagreb [szymonplok] - Benevento [PAPRYKA08] do 7.03
    FC Utrecht [SZARODZIEJ] - Brest [Rob38Baggio]
    CD Leganes [Michail_Tal] - West Bromwich Albion [Oczko866]
    Nottingham Forest [MPBukmacher2] - Dijon [Szneri]
    RC Lens [nomyzs182] - FC Kopenhaga [Blondyn]
    Spal [Koszal] - FC Midtjylland [jezuu87]
    Trabzonspor [uluru1992] - Norwich City [Matutero]
    Young Boys [Hans86AG] - PAOK Saloniki [Sztymelo]
    Standard Liege [swender1985] - Rubin Kazan [ro_mario82]


    5. Runda
    Anderlecht [Pawel_OST88] - FC Utrecht [SZARODZIEJ]
    Benevento [PAPRYKA08] - FC Metz [Szamanek]
    Brest [Rob38Baggio] - Nottingham Forest [MPBukmacher2]
    CD Leganes [Michail_Tal] - Dinamo Zagreb [szymonplok] do 7.03
    Dijon [Szneri] - RC Lens [nomyzs182]
    FC Kopenhaga [Blondyn] - Spal [Koszal]
    FC Midtjylland [jezuu87] - Trabzonspor [uluru1992]
    Norwich City [Matutero] - Young Boys [Hans86AG]
    PAOK Saloniki [Sztymelo] - Standard Liege [swender1985]
    West Bromwich Albion [Oczko866] - Rubin Kazan [ro_mario82]


    6. Runda
    Nottingham Forest [MPBukmacher2] - Anderlecht [Pawel_OST88]
    FC Utrecht [SZARODZIEJ] - Benevento [PAPRYKA08]
    RC Lens [nomyzs182] - Brest [Rob38Baggio]
    FC Metz [Szamanek] - CD Leganes [Michail_Tal]
    Spal [Koszal] - Dijon [Szneri]
    Dinamo Zagreb [szymonplok] - West Bromwich Albion [Oczko866]
    Trabzonspor [uluru1992] - FC Kopenhaga [Blondyn]
    Young Boys [Hans86AG] - FC Midtjylland [jezuu87]
    Standard Liege [swender1985] - Norwich City [Matutero]
    Rubin Kazan [ro_mario82] - PAOK Saloniki [Sztymelo]
    Ostatnio edytowane przez Tina1234 ; 06-03-21 o 23:50

  2. #2
    Termin do 10 Marca


    7. Runda
    Benevento [PAPRYKA08] - Nottingham Forest [MPBukmacher2]
    Brest [Rob38Baggio] - Spal [Koszal]
    CD Leganes [Michail_Tal] - FC Utrecht [SZARODZIEJ]
    Dijon [Szneri] - Trabzonspor [uluru1992]
    Dinamo Zagreb [szymonplok] - FC Metz [Szamanek]
    FC Kopenhaga [Blondyn] - Young Boys [Hans86AG]
    FC Midtjylland [jezuu87] - Standard Liege [swender1985]
    Norwich City [Matutero] - Rubin Kazan [ro_mario82]
    West Bromwich Albion [Oczko866] - PAOK Saloniki [Sztymelo]


    8. Runda
    Spal [Koszal] - Anderlecht [Pawel_OST88]
    Trabzonspor [uluru1992] - Brest [Rob38Baggio]
    Nottingham Forest [MPBukmacher2] - CD Leganes [Michail_Tal]
    Young Boys [Hans86AG] - Dijon [Szneri]
    FC Utrecht [SZARODZIEJ] - Dinamo Zagreb [szymonplok]
    Standard Liege [swender1985] - FC Kopenhaga [Blondyn]
    FC Metz [Szamanek] - West Bromwich Albion [Oczko866]
    Rubin Kazan [ro_mario82] - FC Midtjylland [jezuu87]
    PAOK Saloniki [Sztymelo] - Norwich City [Matutero]


    9. Runda
    Anderlecht [Pawel_OST88] - Trabzonspor [uluru1992]
    Benevento [PAPRYKA08] - Spal [Koszal]
    Brest [Rob38Baggio] - Young Boys [Hans86AG]
    Dijon [Szneri] - Standard Liege [swender1985]
    Dinamo Zagreb [szymonplok] - Nottingham Forest [MPBukmacher2]
    FC Kopenhaga [Blondyn] - Rubin Kazan [ro_mario82]
    FC Metz [Szamanek] - FC Utrecht [SZARODZIEJ]
    FC Midtjylland [jezuu87] - PAOK Saloniki [Sztymelo]
    West Bromwich Albion [Oczko866] - Norwich City [Matutero]


    10. Runda
    Young Boys [Hans86AG] - Anderlecht [Pawel_OST88]
    Trabzonspor [uluru1992] - Benevento [PAPRYKA08]
    Standard Liege [swender1985] - Brest [Rob38Baggio]
    Spal [Koszal] - CD Leganes [Michail_Tal]
    Rubin Kazan [ro_mario82] - Dijon [Szneri]
    PAOK Saloniki [Sztymelo] - FC Kopenhaga [Blondyn]
    Nottingham Forest [MPBukmacher2] - FC Metz [Szamanek]
    Norwich City [Matutero] - FC Midtjylland [jezuu87]
    FC Utrecht [SZARODZIEJ] - West Bromwich Albion [Oczko866]


    11. Runda
    Anderlecht [Pawel_OST88] - Standard Liege [swender1985]
    Benevento [PAPRYKA08] - Young Boys [Hans86AG]
    Brest [Rob38Baggio] - Rubin Kazan [ro_mario82]
    CD Leganes [Michail_Tal] - Trabzonspor [uluru1992]
    Dijon [Szneri] - PAOK Saloniki [Sztymelo]
    Dinamo Zagreb [szymonplok] - Spal [Koszal]
    FC Kopenhaga [Blondyn] - Norwich City [Matutero]
    West Bromwich Albion [Oczko866] - FC Midtjylland [jezuu87]
    FC Utrecht [SZARODZIEJ] - Nottingham Forest [MPBukmacher2]


    12. Runda
    Rubin Kazan [ro_mario82] - Anderlecht [Pawel_OST88]
    Standard Liege [swender1985] - Benevento [PAPRYKA08]
    PAOK Saloniki [Sztymelo] - Brest [Rob38Baggio]
    Young Boys [Hans86AG] - CD Leganes [Michail_Tal]
    Norwich City [Matutero] - Dijon [Szneri]
    Trabzonspor [uluru1992] - Dinamo Zagreb [szymonplok]
    FC Midtjylland [jezuu87] - FC Kopenhaga [Blondyn]
    Spal [Koszal] - FC Metz [Szamanek]
    Nottingham Forest [MPBukmacher2] - West Bromwich Albion [Oczko866]
    Ostatnio edytowane przez Tina1234 ; 06-03-21 o 23:53

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •